Carrer Fraternitat de Dalt 2019

Activitats Festa Major de Gràcia 2019 Carrer Fraternitat de Dalt |

Presentació:

Cap on hem de mirar? a munt o avall? gelats, donuts, hamburgueses, pastisos… tot al pur estil més americà dels anys 50.

Programació i activitats |

DIJOUS 15 D’AGOST
08.00 h Traca d’inici Festa Major.
09.00 h Inici del Concurs de Fotografia el carrer amb el mòbil.
11.00 h Perruqueria i pintacraes amb Hair Academy.
14.00 h Arròs Popular.
19.00 h VI Campionat d’acudits picants memorial Emilio López.
22.00 h Sopar a la fresca
22.00 Classe oberta de swing amb Aitor Leniz de Barcelona SwingCats.
23.00 Concert en viu de Gospel.

DIVENDRES 16 D’AGOST
11.00 h Campionat de dòmino amb parelles
11.00 h FtaernJuguem amb dòmino.
13.00 h Concurs d’allioli.
20.00 h La teva cara em sona, espectacle de teatre amb Vada Retro Teatre i Dinàmics Teatre.
23.00 h Concert amb Smalltown Boys: Tornens els 80 i 90’s.

DISSABTE 17 D’AGOST
11.00 Campionat de parxis individual.
11.00 h FraternDavantals taller infantil impartit per Pqno… Handmade Designs.
13.00 h Vermut Musical
19.00 h VIII Campionat de llançament de mongeta mab botifarra.
22.00 h Sopar de Carmanyola.
23.00 h DJ Puchi

DIUMENGE 18 D’AGOST
11.00 h Campionat de Trencaclosques per a totes les edats.
11.00 h FraternJugem amb Trencaclosques amb Pqno… Handmade designs i Educa Borràs.
13.00 h Vermut Musical
19.00 h Tast de Vins D.O.
20.30 H UN, DOS, TRES, espectacle teatral amb Vada Retro Teatre i Dinàmics Teatre.
23.00 h I Campionat de Guitar Air.

DILLUNS 19 D’AGOST
11.00 h FraternGelats de papaer de margadlenes, taller infantil impartit oer Pqno… Handmade Designs.
19.00 h Teatre amb Vada Retro i Dinàmics Teatre.
21.00 h Classe oberta de Rock y Roll
22.00 Música amb Old Shanela

DIMARTS 20 D’AGOST
10.15. h Classe oberta de ball i zumba
11.00 h FraternDonuts amb CD’S, taller infantil impartit per Pqno… Handmade Designs.
19.00 h Yo fui a EGB, espectacle teatral amb Vada Retro i Dinàmics Teatre.
20.30 h Màgic Comic amb Magic Marc i Albert Capel.
23.00 h FraternKaraoke.

DIMECRES 21 D’AGOST
11.00 h Campionat de backgammon.
12.30 h Taller amb la Casa Vicens: Xemeneies en 3D.
13.00 h Concurs de Truites.
14.00 h Dinar amb un parell d’ous.
21.00 h Havaneres i rom cremat amb el grup Mar Endins.
22.00 h Sopar de Germanor.
23.00 h Dj Puchi.
02.00 h Desmuntatge del guarniment i final de traca.